Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 5X50
1,39 złszt. (1,13 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 6X12
1,14 złszt. (0,93 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 6X10
SKU:
Art. 316 A2 M 6X10
RODZAJ
SKRZYDEŁKOWE
1,10 złszt. (0,89 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | SKRZYDEŁKOWE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,90 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar e (e) | 27 mm |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 10 mm |
| Wysokość skrzydełka (h) | 12,70 mm |
| Kształt głowy | skrzydło |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |

























