Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 12X25
7,76 złszt. (6,31 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 12X35
8,57 złszt. (6,97 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 12X30
SKU:
Art. 316 A2 M 12X30
RODZAJ
SKRZYDEŁKOWE
8,03 złszt. (6,53 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | SKRZYDEŁKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 6,22 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar e (e) | 47,50 mm |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Wysokość skrzydełka (h) | 22,50 mm |
| Kształt głowy | skrzydło |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |

























