Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 10X55
5,39 złszt. (4,38 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 12X16
6,56 złszt. (5,33 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 10X60
SKU:
Art. 316 A2 M 10X60
RODZAJ
SKRZYDEŁKOWE
6,45 złszt. (5,24 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | SKRZYDEŁKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 5,00 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar e (e) | 36 mm |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Wysokość skrzydełka (h) | 17 mm |
| Kształt głowy | skrzydło |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |

























