Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 8X60
4,89 złszt. (3,98 zł netto)
Śruby pierścieniowe, odlewane Art. 580 A2 M 12
15,60 złszt. (12,68 zł netto)
Śruby pierścieniowe, odlewane Art. 580 A2 M 10
SKU:
Art. 580 A2 M 10
RODZAJ
PIERŚCIENIOWE
9,46 złszt. (7,69 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | PIERŚCIENIOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 8,85 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Średnica talerza (d2) | 25 mm |
| Wysokość talerza (e) | 8 mm |
| Zalety produktu | Śruby oczkowe wg „standardu” |
| Średnica d3 (d3) | 25 mm |
| Wymiar h (h) | 45 mm |
| Wymiar l (l) | 17 mm |
| Wymiar k (k) | 10 mm |

























