Śruby oczkowe forma B DIN 444 A2 B M 8X30
5,46 złszt. (4,44 zł netto)
Śruby oczkowe forma B DIN 444 A2 B M 8X40
5,79 złszt. (4,71 zł netto)
Śruby oczkowe forma B DIN 444 A2 B M 8X35
SKU:
DIN 444 A2 B M 8X35
RODZAJ
OCZKOWE
5,93 złszt. (4,82 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | OCZKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,31 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |
| Długość gwintu (b) | 22 mm |
| Średnica wewnętrzna oczka (d2) | 8 mm |
| Średnica kuli (d3) | 18 mm |

























