Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 8X90
6,58 złszt. (5,35 zł netto)
Śruby, łeb sześciokątny z drobnym gwintem DIN 961 A2-70 M 10X1,25X100
27,00 złszt. (21,95 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 8X95
SKU:
DIN 939 A4 M 8X95
RODZAJ
DWUSTRONNE
7,15 złszt. (5,81 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 3,88 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 20 mm |

























