Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 8X75
5,08 złszt. (4,13 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 8X85
6,03 złszt. (4,90 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 8X80
SKU:
DIN 939 A4 M 8X80
RODZAJ
DWUSTRONNE
5,46 złszt. (4,44 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 3,28 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 20 mm |

























