Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 8X55
3,76 złszt. (3,06 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 8X65
4,40 złszt. (3,58 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 8X60
SKU:
DIN 939 A4 M 8X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,08 złszt. (3,32 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 2,48 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 20 mm |

























