Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 6X65
4,49 złszt. (3,65 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 6X75
4,92 złszt. (4,00 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 6X70
SKU:
DIN 939 A4 M 6X70
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,75 złszt. (3,86 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 1,58 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 7,50 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 18 mm |

























