Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 5X50
6,89 złszt. (5,60 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 5X60
8,14 złszt. (6,62 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 5X55
SKU:
DIN 939 A4 M 5X55
RODZAJ
DWUSTRONNE
7,51 złszt. (6,11 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,83 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 6,50 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 16 mm |

























