Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 24X65
62,04 złszt. (50,44 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 24X75
64,89 złszt. (52,76 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 24X70
SKU:
DIN 939 A4 M 24X70
RODZAJ
DWUSTRONNE
63,47 złszt. (51,60 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 30,50 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 28 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























