Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 24X45
55,94 złszt. (45,48 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 24X55
58,99 złszt. (47,96 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 24X50
SKU:
DIN 939 A4 M 24X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
57,56 złszt. (46,80 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 11 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 23,30 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 28 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 39,50 mm |

























