Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 24X100
73,23 złszt. (59,54 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 24X120
75,26 złszt. (61,19 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 24X110
SKU:
DIN 939 A4 M 24X110
RODZAJ
DWUSTRONNE
74,24 złszt. (60,36 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 22 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 44,80 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 28 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























