Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X80
32,98 złszt. (26,81 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X90
34,81 złszt. (28,30 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X85
SKU:
DIN 939 A4 M 20X85
RODZAJ
DWUSTRONNE
33,89 złszt. (27,55 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 24,10 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 85 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 25 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























