Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X60
26,57 złszt. (21,60 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X70
29,31 złszt. (23,83 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X65
SKU:
DIN 939 A4 M 20X65
RODZAJ
DWUSTRONNE
27,85 złszt. (22,64 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 19,30 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 25 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























