Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 18X75
24,91 złszt. (20,25 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 18X85
27,39 złszt. (22,27 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 18X80
SKU:
DIN 939 A4 M 18X80
RODZAJ
DWUSTRONNE
26,38 złszt. (21,45 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 18,00 kg |
| Średnica (d) | 18 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 22 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 42 mm |

























