Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 18X45
16,77 złszt. (13,63 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 18X55
18,87 złszt. (15,34 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 18X50
SKU:
DIN 939 A4 M 18X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
17,91 złszt. (14,56 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 12,00 kg |
| Średnica (d) | 18 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 22 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 42 mm |

























