Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 18X110
36,24 złszt. (29,46 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 18X40
15,57 złszt. (12,66 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 18X120
SKU:
DIN 939 A4 M 18X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
39,25 złszt. (31,91 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 26,00 kg |
| Średnica (d) | 18 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 22 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 42 mm |

























