Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 16X85
20,89 złszt. (16,98 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 16X95
23,10 złszt. (18,78 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 16X90
SKU:
DIN 939 A4 M 16X90
RODZAJ
DWUSTRONNE
21,98 złszt. (17,87 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 15,80 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 38 mm |

























