Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 16X50
13,84 złszt. (11,25 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 16X60
15,94 złszt. (12,96 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 16X55
SKU:
DIN 939 A4 M 16X55
RODZAJ
DWUSTRONNE
14,83 złszt. (12,06 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 10,20 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 38 mm |

























