Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 14X60
12,68 złszt. (10,31 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 14X70
14,26 złszt. (11,59 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 14X65
SKU:
DIN 939 A4 M 14X65
RODZAJ
DWUSTRONNE
13,47 złszt. (10,95 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 8,77 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 18 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 34 mm |

























