Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 14X120
24,21 złszt. (19,68 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 14X35
8,43 złszt. (6,85 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 14X30
SKU:
DIN 939 A4 M 14X30
RODZAJ
DWUSTRONNE
7,96 złszt. (6,47 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 4,60 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 18 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22 mm |

























