Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 14X100
19,77 złszt. (16,07 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 14X120
24,21 złszt. (19,68 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 14X110
SKU:
DIN 939 A4 M 14X110
RODZAJ
DWUSTRONNE
22,30 złszt. (18,13 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 14,20 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 18 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 34 mm |

























