Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 10X25
3,00 złszt. (2,44 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 10X35
3,95 złszt. (3,21 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 10X30
SKU:
DIN 939 A4 M 10X30
RODZAJ
DWUSTRONNE
3,41 złszt. (2,77 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 2,08 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























