Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 10X120
12,07 złszt. (9,81 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 10X20
3,30 złszt. (2,68 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 10X16
SKU:
DIN 939 A4 M 10X16
RODZAJ
DWUSTRONNE
3,44 złszt. (2,80 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 1,15 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 9,20 mm |

























