Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 8X95
5,34 złszt. (4,34 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 10X110
11,32 złszt. (9,20 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 10X100
SKU:
DIN 939 A4 M 10X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,63 złszt. (8,64 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 6,42 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























