Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 8X20
1,64 złszt. (1,33 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 8X30
1,92 złszt. (1,56 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 8X25
SKU:
DIN 939 A2 M 8X25
RODZAJ
DWUSTRONNE
1,69 złszt. (1,37 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,06 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 18,80 mm |

























