Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 6X100
3,11 złszt. (2,53 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 6X120
3,56 złszt. (2,89 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 6X110
SKU:
DIN 939 A2 M 6X110
RODZAJ
DWUSTRONNE
3,31 złszt. (2,69 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,46 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 7,50 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 18 mm |

























