Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 5X110
10,22 złszt. (8,31 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 5X16
3,49 złszt. (2,84 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 5X120
SKU:
DIN 939 A2 M 5X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,76 złszt. (8,75 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,87 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 6,50 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 16 mm |

























