Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X70
107,06 złszt. (87,04 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X80
114,29 złszt. (92,92 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X75
SKU:
DIN 939 A2 M 30X75
RODZAJ
DWUSTRONNE
111,40 złszt. (90,57 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 53,50 kg |
| Średnica (d) | 30 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 38 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 63 mm |

























