Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X120
135,99 złszt. (110,56 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X65
102,72 złszt. (83,51 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X60
SKU:
DIN 939 A2 M 30X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
92,59 złszt. (75,28 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 11 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 45,10 kg |
| Średnica (d) | 30 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 38 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 48 mm |

























