Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X100
124,43 złszt. (101,16 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X120
135,99 złszt. (110,56 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X110
SKU:
DIN 939 A2 M 30X110
RODZAJ
DWUSTRONNE
130,21 złszt. (105,86 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 73,00 kg |
| Średnica (d) | 30 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 38 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 66 mm |

























