Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 27X80
63,80 złszt. (51,87 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 30X100
124,43 złszt. (101,16 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 27X90
SKU:
DIN 939 A2 M 27X90
RODZAJ
DWUSTRONNE
68,36 złszt. (55,58 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 49,70 kg |
| Średnica (d) | 27 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 35 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 60 mm |

























