Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 27X65
50,14 złszt. (40,76 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 27X75
59,25 złszt. (48,17 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 27X70
SKU:
DIN 939 A2 M 27X70
RODZAJ
DWUSTRONNE
54,69 złszt. (44,46 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 40,80 kg |
| Średnica (d) | 27 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 35 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 60 mm |

























