Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X90
55,87 złszt. (45,42 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 27X100
75,95 złszt. (61,75 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X95
SKU:
DIN 939 A2 M 24X95
RODZAJ
DWUSTRONNE
59,25 złszt. (48,17 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 19 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 39,80 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 30 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























