Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X75
47,97 złszt. (39,00 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X85
53,61 złszt. (43,59 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X80
SKU:
DIN 939 A2 M 24X80
RODZAJ
DWUSTRONNE
51,07 złszt. (41,52 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 17 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 34,10 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 30 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























