Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X45
31,04 złszt. (25,24 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X55
36,13 złszt. (29,37 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X50
SKU:
DIN 939 A2 M 24X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
33,85 złszt. (27,52 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 11 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 23,30 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 30 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 39,50 mm |

























