Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 22X95
31,25 złszt. (25,41 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X110
67,71 złszt. (55,05 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 24X100
SKU:
DIN 939 A2 M 24X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
62,07 złszt. (50,46 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 41,20 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 30 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























