Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 22X120
39,88 złszt. (32,42 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 22X50
21,03 złszt. (17,10 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 22X45
SKU:
DIN 939 A2 M 22X45
RODZAJ
DWUSTRONNE
19,63 złszt. (15,96 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 18,20 kg |
| Średnica (d) | 22 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 28 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 35,70 mm |

























