Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 20X65
17,96 złszt. (14,60 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 20X75
21,27 złszt. (17,29 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 20X70
SKU:
DIN 939 A2 M 20X70
RODZAJ
DWUSTRONNE
19,47 złszt. (15,83 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 20,50 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 25 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























