Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 20X110
29,67 złszt. (24,12 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 20X35
14,12 złszt. (11,48 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 20X120
SKU:
DIN 939 A2 M 20X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
31,00 złszt. (25,20 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 32,80 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 25 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























