Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 18X45
12,47 złszt. (10,14 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 18X55
13,57 złszt. (11,03 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 18X50
SKU:
DIN 939 A2 M 18X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
13,04 złszt. (10,60 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 12,00 kg |
| Średnica (d) | 18 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 22 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 42 mm |

























