Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 16X50
10,01 złszt. (8,14 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 16X60
11,16 złszt. (9,07 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 16X55
SKU:
DIN 939 A2 M 16X55
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,59 złszt. (8,61 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 10,20 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 38 mm |

























