Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 16X30
7,86 złszt. (6,39 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 16X40
8,88 złszt. (7,22 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 16X35
SKU:
DIN 939 A2 M 16X35
RODZAJ
DWUSTRONNE
8,32 złszt. (6,76 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 7,12 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 27 mm |

























