Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 14X80
11,43 złszt. (9,29 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 14X90
12,77 złszt. (10,38 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 14X85
SKU:
DIN 939 A2 M 14X85
RODZAJ
DWUSTRONNE
12,04 złszt. (9,79 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 11,20 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 85 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 18 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 34 mm |

























