Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 14X60
9,19 złszt. (7,47 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 14X70
10,28 złszt. (8,36 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 14X65
SKU:
DIN 939 A2 M 14X65
RODZAJ
DWUSTRONNE
9,74 złszt. (7,92 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 8,77 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 18 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 34 mm |

























