Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 12X55
6,65 złszt. (5,41 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 12X65
7,75 złszt. (6,30 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 12X60
SKU:
DIN 939 A2 M 12X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
7,22 złszt. (5,87 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 5,78 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 15 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























