Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 12X100
11,34 złszt. (9,22 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 12X120
13,60 złszt. (11,06 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 12X110
SKU:
DIN 939 A2 M 12X110
RODZAJ
DWUSTRONNE
12,53 złszt. (10,19 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 10,20 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 15 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























