Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X45
3,80 złszt. (3,09 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X55
4,65 złszt. (3,78 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X50
SKU:
DIN 939 A2 M 10X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,13 złszt. (3,36 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 3,32 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























