Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X22
2,23 złszt. (1,81 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X30
2,61 złszt. (2,12 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X25
SKU:
DIN 939 A2 M 10X25
RODZAJ
DWUSTRONNE
2,29 złszt. (1,86 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,77 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 18,20 mm |

























